Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville

Gabon Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Gabon . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Gabon. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Gabon

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville
Polish Consulate in Libreville, Gabon BP.3278 Libreville Gabon

Numer telefonu:

(+241) 73 19 95

Faks:

(+241) 73 60 97

E-mail:

cabinetdebski@inet.ga

Strona WWW:

Konsul:

Mr Andrzej Władysław Dębski

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Libreville oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Gabon.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville jest kierowany przez Mr Andrzej Władysław Dębski - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Gabon z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+241) 73 19 95 lub adresem e-mail cabinetdebski@inet.ga

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Gabon

Mają Państwo daleko od konsulatu w Libreville?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Gabon. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Gabon. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Libreville

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Libreville lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Gabon nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Gabon

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Libreville - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Gabon i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+241) 73 19 95 lub e-mail cabinetdebski@inet.ga

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Gabon różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.