Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador

Salwador Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Salwador . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Salwador. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Salwador

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador
Polish Consulate in San Salvador, El Salvador Bulevard Venezuela, No. 2754 San Salvador El Salvador

Numer telefonu:

(+503) 22 230 881 (+503) 22 239 215

Faks:

(+503) 22 243 715

E-mail:

rvargas@microtec.com.ni

Strona WWW:

Konsul:

Mr Carlos Enrique Merazo Pine

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w San Salvador oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Salwador.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador jest kierowany przez panią Mr Carlos Enrique Merazo Pine - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Salwador z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+503) 22 230 881 (+503) 22 239 215 lub adresem e-mail rvargas@microtec.com.ni

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Salwador

Mają Państwo daleko od konsulatu w San Salvador?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Salwador. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Salwador. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : San Salvador

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w San Salvador lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Salwador nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Salwador

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w San Salvador - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Salwador i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+503) 22 230 881 (+503) 22 239 215 lub e-mail rvargas@microtec.com.ni

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Salwador różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.