Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie

Wybrzeze Kosci Sloniowej Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wybrzeze Kosci Sloniowej . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wybrzeze Kosci Sloniowej. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wybrzeze Kosci Sloniowej

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie
Polish Consulate in Abidjan, Ivory C,oast, 2 Carrefour Sainte Famille, rue "i 53" 04 BP 308, Abidjan 04, Ivory Coast

Numer telefonu:

(+225) 22 49 03 54

Faks:

(+225) 22 05 50 50

E-mail:

konsulat-abidjan@afnet.net

Strona WWW:

Konsul:

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Abidzanie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Wybrzeze Kosci Sloniowej.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie jest kierowany przez Rzeczypospolitej Polskiej w Wybrzeze Kosci Sloniowej z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+225) 22 49 03 54 lub adresem e-mail konsulat-abidjan@afnet.net

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wybrzeze Kosci Sloniowej

Mają Państwo daleko od konsulatu w Abidzanie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Wybrzeze Kosci Sloniowej. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wybrzeze Kosci Sloniowej. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Abidzanie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Abidzanie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Wybrzeze Kosci Sloniowej nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wybrzeze Kosci Sloniowej

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Abidzanie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Wybrzeze Kosci Sloniowej i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+225) 22 49 03 54 lub e-mail konsulat-abidjan@afnet.net

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Wybrzeze Kosci Sloniowej różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.