Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion

Chile Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Chile . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Chile. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Chile

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion
Polish Honorary Consulate in Concepcion, Chile - THIS CONSULATE IS TEMPORARILY CLOSED -

Numer telefonu:

(+56) 2 2204 1213 (Embassy in Santiago)

Faks:

E-mail:

santiagodechile.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.santiagodechile.msz.gov.pl

Konsul:

Vacant

Godziny otwarcia:

- THIS CONSULATE IS TEMPORARILY CLOSED -

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Concepcion oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Chile.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion jest kierowany przez Vacant - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Chile z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+56) 2 2204 1213 (Embassy in Santiago) lub adresem e-mail santiagodechile.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Chile

Mają Państwo daleko od konsulatu w Concepcion?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Chile. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Chile. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Concepcion, La Serena, Punta Arenas lub Valparaiso

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Concepcion lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Chile nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Chile Ambasada Polska w Santiago

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Concepcion - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Chile i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+56) 2 2204 1213 (Embassy in Santiago) lub e-mail santiagodechile.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Chile różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.