Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu

Hongkongu Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Hongkongu. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu
Polish Consulate General in Hong Kong, Hong Kong Room 2506 Hopewell Centre 183 Queens Road East Wanchai Hong Kong

Numer telefonu:

(+852) 2840 0779 / 0804

Faks:

(+852) 2596 0062

E-mail:

kgrphk@netvigator.com poland_hk@yahoo.com.hk

Strona WWW:

www.hongkongkg.polemb.net

Konsul:

Przemyslaw M. Jenke

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Hongkongu oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Hongkongu.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu jest kierowany przez Przemyslaw M. Jenke - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+852) 2840 0779 / 0804 lub adresem e-mail kgrphk@netvigator.com poland_hk@yahoo.com.hk

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Hongkongu

Mają Państwo daleko od konsulatu w Hongkongu?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Hongkongu. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Hongkongu

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Hongkongu lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Hongkongu - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Hongkongu i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+852) 2840 0779 / 0804 lub e-mail kgrphk@netvigator.com poland_hk@yahoo.com.hk

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Hongkongu różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.