Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick

Irlandia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Irlandia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick
Polish Consulate in Limerick, Ireland Lough Gur House Lough Gur Co. Limerick Ireland

Numer telefonu:

Faks:

E-mail:

loughgur@iol.ie

Strona WWW:

Konsul:

Mr Patrick OeSullivan

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Limerick oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Irlandia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick jest kierowany przez Mr Patrick OeSullivan - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem lub adresem e-mail loughgur@iol.ie

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Irlandia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Limerick?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Irlandia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Cork lub Limerick

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Limerick lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Irlandia Ambasada Polska w Dublinie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Limerick - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Irlandia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon lub e-mail loughgur@iol.ie

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Irlandia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.