Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie

Republika Poludniowej Afryki Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Republika Poludniowej Afryki. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie
Polish Consulate in Durban, South Africa 3 Chase Place, Westville 3630 P. O. Box 1351 Durban South Africa

Numer telefonu:

(+27) 31 266 9792 to 4

Faks:

(+27) 31 266 9055

E-mail:

kesh@wozani.za.net kfoxon@icon.co.za

Strona WWW:

Konsul:

Andrzej Kiepiela

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Durbanie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Republika Poludniowej Afryki.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie jest kierowany przez Andrzej Kiepiela - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+27) 31 266 9792 to 4 lub adresem e-mail kesh@wozani.za.net kfoxon@icon.co.za

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Republika Poludniowej Afryki

Mają Państwo daleko od konsulatu w Durbanie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Republika Poludniowej Afryki. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Durbanie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Durbanie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Republika Poludniowej Afryki Ambasada Polska w Pretorii

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Durbanie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Republika Poludniowej Afryki i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+27) 31 266 9792 to 4 lub e-mail kesh@wozani.za.net kfoxon@icon.co.za

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Republika Poludniowej Afryki różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.