Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie

Hiszpania Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Hiszpania . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Hiszpania. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Hiszpania

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie
Polish Consulate General in Barcelona, Spain Avda. Diagonal, 593-595, planta 6 08014 Barcelona Spain

Numer telefonu:

(+34) 93 322 72 34 / 05 42 (+34) 93 363 11 08 / 09

Faks:

(+34) 93 322 29 07

E-mail:

polonia@kgbarcelona.org

Strona WWW:

www.kgbarcelona.org

Konsul:

Joanna Kozinska-Frybes

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Barcelonie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Hiszpania.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie jest kierowany przez panią Joanna Kozinska-Frybes - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Hiszpania z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+34) 93 322 72 34 / 05 42 (+34) 93 363 11 08 / 09 lub adresem e-mail polonia@kgbarcelona.org

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Hiszpania

Mają Państwo daleko od konsulatu w Barcelonie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Hiszpania. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Hiszpania. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Barcelonie, Las Palmas de Gran Canaria, Malaga, Murcji, Palma de Mallorca, Pamplona, Walencji lub Vigo

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Barcelonie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Hiszpania nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hiszpania Ambasada Polska w Madrycie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Barcelonie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Hiszpania i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+34) 93 322 72 34 / 05 42 (+34) 93 363 11 08 / 09 lub e-mail polonia@kgbarcelona.org

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Hiszpania różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.