Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston

Jamajka Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Jamajka . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Jamajka. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Jamajka

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston
Polish Consulate in Kingston, Jamaica 35 Millsborough Crescent Kingston 6 Jamaica

Numer telefonu:

(+1 876) 927-6306

Faks:

(+1 876) 978-9213

E-mail:

kmrlmc@cwjamaica.com

Strona WWW:

Konsul:

Mrs Irena Cousins

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Kingston oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Jamajka.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston jest kierowany przez Mrs Irena Cousins - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Jamajka z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+1 876) 927-6306 lub adresem e-mail kmrlmc@cwjamaica.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Jamajka

Mają Państwo daleko od konsulatu w Kingston?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Jamajka. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Jamajka. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Kingston

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Kingston lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Jamajka nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Jamajka

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kingston - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Jamajka i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+1 876) 927-6306 lub e-mail kmrlmc@cwjamaica.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Jamajka różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.