Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie

Wlochy Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wlochy. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie
Polish Consulate General in Milan, Italy Corso Vercelli, 56 20145 Milano Italy

Numer telefonu:

(+39) 02 4801 8978 (+39) 02 4801 9084 / 312

Faks:

(+39) 02 4802 0345

E-mail:

milanokg@iol.it

Strona WWW:

www.milanokg.it

Konsul:

Mr Adam Szymczyk

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Mediolanie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Wlochy.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie jest kierowany przez panią Mr Adam Szymczyk - Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+39) 02 4801 8978 (+39) 02 4801 9084 / 312 lub adresem e-mail milanokg@iol.it

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wlochy

Mają Państwo daleko od konsulatu w Mediolanie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Wlochy. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Bari, Bolonii, Genui, Mediolanie, Neapolu, Padwie lub Reggio di Calabria

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Mediolanie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wlochy Ambasada Polska w Rzymie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Mediolanie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Wlochy i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+39) 02 4801 8978 (+39) 02 4801 9084 / 312 lub e-mail milanokg@iol.it

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Wlochy różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.