Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier

Francja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Francja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Francja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Francja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier
Polish Honorary Consulate in Montpellier, France 32, rue de l'Aiguillerie - 34000 Montpellier - France

Numer telefonu:

(+33) 09 81 77 84 99

Faks:

E-mail:

consulatpolognemtp@gmail.com

Strona WWW:

paryz.msz.gov.pl/fr/

Konsul:

Daniel Kan-Lacas

Godziny otwarcia:

By appointment

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Montpellier oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Francja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier jest kierowany przez Daniel Kan-Lacas - Honorowy Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Francja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+33) 09 81 77 84 99 lub adresem e-mail consulatpolognemtp@gmail.com

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Francja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Montpellier?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Francja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Francja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Lille, Lyonie, Montpellier, Nancy, Nicei, Rennes, Tours lub Troyes

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Montpellier lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Francja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Francja Ambasada Polska w Paryzu

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Montpellier - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Francja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+33) 09 81 77 84 99 lub e-mail consulatpolognemtp@gmail.com

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Francja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.