Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu

Slowacja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Slowacja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Slowacja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Slowacja

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu
Polish Consulate in Liptovsky Mikulas, Slovakia Nemestie osloboditeľov 1 031 01 Liptovske Mikulee Slovakia

Numer telefonu:

(+421) 44 552 8810

Faks:

(+421) 44 552 8811

E-mail:

konzulat@verex.sk

Strona WWW:

Konsul:

Mr Tadeusz Frackowiak

Godziny otwarcia:

Tue and Thu: 12.30 - 14.30

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Liptowskim Mikulaszu oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Slowacja.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu jest kierowany przez Mr Tadeusz Frackowiak - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Slowacja z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+421) 44 552 8810 lub adresem e-mail konzulat@verex.sk

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Slowacja

Mają Państwo daleko od konsulatu w Liptowskim Mikulaszu?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Slowacja. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Slowacja. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Kosice, Liptowskim Mikulaszu lub Presov

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Liptowskim Mikulaszu lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Slowacja nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Slowacja Ambasada Polska w Bratyslawie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Liptowskim Mikulaszu - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Slowacja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+421) 44 552 8810 lub e-mail konzulat@verex.sk

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Slowacja różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.