Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie

Litwa Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Litwa . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Litwa. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Litwa

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie
Polish Consulate in Klaipeda, Lithuania Kalvos g. 4 92122 Klaipeda Lithuania

Numer telefonu:

(+370) 46 31 01 83 (+370) 46 30 03 63

Faks:

(+370) 46 30 03 64

E-mail:

polkonsulat@takas.lt

Strona WWW:

Konsul:

Mr Tadeusz Maciol

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Klajpedzie oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Litwa.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie jest kierowany przez Mr Tadeusz Maciol - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Litwa z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+370) 46 31 01 83 (+370) 46 30 03 63 lub adresem e-mail polkonsulat@takas.lt

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Litwa

Mają Państwo daleko od konsulatu w Klajpedzie?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Litwa. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Litwa. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Klajpedzie

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Klajpedzie lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Litwa nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Litwa Ambasada Polska w Wilnie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Klajpedzie - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Litwa i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+370) 46 31 01 83 (+370) 46 30 03 63 lub e-mail polkonsulat@takas.lt

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Litwa różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.