Polska Flag

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica

Slowenia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Slowenia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych teleadresowych Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica. Dany Konsulat nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Slowenia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej oraz każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Slowenia

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica
Polish Consulate in Nova Gorica, Slovenia Delpinova 7A 5000 Nova Gorica Slovenia

Numer telefonu:

(+386) 5 393 64 10

Faks:

(+386) 5 393 64 11

E-mail:

konzulatrp@siol.net

Strona WWW:

Konsul:

Mr Nedjan Brataeevec

Godziny otwarcia:

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Nova Gorica oraz promuje Rzeczypospolitej Polskiej interesy w Slowenia.

Konsulat odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica jest kierowany przez Mr Nedjan Brataeevec - Konsul Rzeczypospolitej Polskiej w Slowenia z którą mogą się Państwo skontaktować telefonicznie pod numerem (+386) 5 393 64 10 lub adresem e-mail konzulatrp@siol.net

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić. Należy zawsze sprawdzić godziny otwarcia Ambasady przed planowaną wizytą.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Konsulatów Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty. W większości przypadków można umówić się telefonicznie lub e-mailem.

Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica ma stronę internetową na której mogą Państwo znaleźć informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Slowenia

Mają Państwo daleko od konsulatu w Nova Gorica?

Rzeczypospolitej Polskiej może mieć więcej konsulatów w Slowenia. Jeśli Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica jest dla Państwa za daleko, warto najpierw skontaktować się z najbliższym Konsulatem Rzeczypospolitej Polskiej w celu ustalenia, czy świadczy on usługi których Państwo potrzebują.

Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Slowenia. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć najbliższe miasto z poniższej listy: Konsulat w : Nova Gorica

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej - Jeżeli konsulat w Nova Gorica lub inny Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej w Slowenia nie jest w stanie Państwu pomóc, radzimy skontaktować się z sekcją konsularną Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Slowenia Ambasada Polska w Lublanie

Znajdź Hotel blisko Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Nova Gorica - Zapewniamy Państwu wygodną wyszukiwarkę zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie w pobliżu konsulatu.

Ubezpieczenie turystyczne w Slowenia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele konsulatów wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w konsulacie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z Konsulatem bezpośrednio przez telefon (+386) 5 393 64 10 lub e-mail konzulatrp@siol.net

Należy pamiętać, że nie wszystkie konsulaty oferują ten sam poziom usług.

Może się okazać, że najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej niekoniecznie odpowiada Państwa potrzebom. Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej znajdujące się w Slowenia różnią się poziomem uprawnień oraz wielkością konsulatów. Niektóre konsulaty są większymi konsulatami generalnymi i zazwyczaj mogą pomóc w szerokim zakresie spraw konsularnych. Inne mniejsze Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej są często obsługiwane przez prywatnych obywateli i są nazywane konsulatami honorowymi. Te honorowe konsulaty często mają ograniczone uprawnienia i nie wydają wiz i paszportów.