Grecja Flag

Ambasada Grecji w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Grecji w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Grecji w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Grecji w Polska.

Ambasada Grecji w Warszawie
Greek Embassy in Warsaw, Poland Ul. Gornoslaska 35 00-432 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 622 94 60 (+48) 22 622 94 61

Faks:

(+48) 22 622 94 64

E-mail:

gremb.war@mfa.gr

Strona WWW:

www.mfa.gr/missionsabroad/en/poland-en

Ambasador:

Mrs Tasia Athanasiou

Godziny otwarcia:

09.00-17.00

Ambasady Grecji - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Grecji w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Grecji zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Grecji w Warszawie jest kierowana przez panią Mrs Tasia Athanasiou - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Grecji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Grecji w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Grecji konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Grecji w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Grecji i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Grecji w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Grecji w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Grecji.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Grecji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Grecji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 622 94 60 (+48) 22 622 94 61 lub e-mail gremb.war@mfa.gr


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Grecji w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Grecji, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Grecji w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 622 94 60 (+48) 22 622 94 61 lub poprzez e-mail gremb.war@mfa.gr

 

Booking.com