Egipt Flag

Ambasada Egiptu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Egiptu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Egiptu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Egiptu w Polska.

Ambasada Egiptu w Warszawie
Egyptian Embassy in Warsaw, Poland ul. Alzacka 18 03-972 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 590 66 00 (+48) 22 590 66 02

Faks:

(+48) 22 617 90 58

E-mail:

embassyofegyptwarsaw@hotmail.com

Strona WWW:

Ambasador:

Reda Abdelrahman Bebars

Godziny otwarcia:

09.00-16.00

Ambasady Egiptu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Egiptu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Egiptu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Egiptu w Warszawie jest kierowana przez panią Reda Abdelrahman Bebars - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Egiptu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Egiptu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Egiptu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Egiptu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Egiptu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Egiptu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Egiptu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Egiptu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Egiptu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Egiptu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 590 66 00 (+48) 22 590 66 02 lub e-mail embassyofegyptwarsaw@hotmail.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Egiptu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Egiptu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Egiptu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 590 66 00 (+48) 22 590 66 02 lub poprzez e-mail embassyofegyptwarsaw@hotmail.com