Szwajcaria Flag

Ambasada Szwajcarii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Szwajcarii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Szwajcarii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Szwajcarii w Polska.

Ambasada Szwajcarii w Warszawie
Swiss Embassy in Warsaw, Poland Al. Ujazdowskie 27 00-540 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 628 04 81 (+48) 22 628 04 82

Faks:

(+48) 22 621 05 48

E-mail:

var.vertretung@eda.admin.ch

Strona WWW:

www.eda.admin.ch/warsaw

Ambasador:

Mr Lukas Beglinger

Godziny otwarcia:

Mon-Thu: 08.00-12.45 and 13.30-17.00 Fri: 08.00-13.00

Ambasady Szwajcarii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Szwajcarii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Szwajcarii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Szwajcarii w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Lukas Beglinger - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Szwajcarii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Szwajcarii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Szwajcarii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Szwajcarii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Szwajcarii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Szwajcarii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Szwajcarii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Szwajcarii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Szwajcarii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Szwajcarii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 628 04 81 (+48) 22 628 04 82 lub e-mail var.vertretung@eda.admin.ch


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Szwajcarii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Szwajcarii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Szwajcarii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 628 04 81 (+48) 22 628 04 82 lub poprzez e-mail var.vertretung@eda.admin.ch

 

Booking.com