Macedonia Flag

Ambasada Macedonii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Macedonii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Macedonii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Macedonii w Polska.

Ambasada Macedonii w Warszawie
Macedonian Embassy in Warsaw, Poland - ul. Krolowej Marysienki 40 - 02-954 Warszawa - Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 651 72 91

Faks:

(+48) 22 651 72 92

E-mail:

ambrmwar@zigzag.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Gorica Atanasova-Gjorevska - Charge dAffaires

Godziny otwarcia:

Monday to Friday from 9:00 to 16:30

Ambasady Macedonii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Macedonii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Macedonii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Macedonii w Warszawie jest kierowana przez panią Gorica Atanasova-Gjorevska - Charge dAffaires, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Macedonii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Macedonii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Macedonii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Macedonii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Macedonii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Macedonii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Macedonii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Macedonii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Macedonii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Macedonii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 651 72 91 lub e-mail ambrmwar@zigzag.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Macedonii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Macedonii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Macedonii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 651 72 91 lub poprzez e-mail ambrmwar@zigzag.pl

 

Booking.com