Australia Flag

Ambasada Australii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Australii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Australii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Australii w Polska.

Ambasada Australii w Warszawie
Australian Embassy in Warsaw, Poland ul. Nowogrodzka 11, 3rd floor 00-513 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 521 34 44

Faks:

(+48) 22 627 35 00

E-mail:

ambasada.australia@dfat.gov.au

Strona WWW:

www.poland.embassy.gov.au www.australia.pl

Ambasador:

Ms Jean M. Dunn

Godziny otwarcia:

09.00-16.30

Ambasady Australii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Australii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Australii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Australii w Warszawie jest kierowana przez panią Ms Jean M. Dunn - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Australii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Australii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Australii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Australii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Australii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Australii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Australii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Australii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Australii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Australii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 521 34 44 lub e-mail ambasada.australia@dfat.gov.au


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Australii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Australii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Australii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 521 34 44 lub poprzez e-mail ambasada.australia@dfat.gov.au

 

Booking.com