Afganistan Flag

Ambasada Afganistanu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Afganistanu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Afganistanu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Afganistanu w Polska.

Ambasada Afganistanu w Warszawie
Afghan Embassy in Warsaw, Poland ul. Goplanska 1 02-954 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 885 54 10

Faks:

(+48) 22 885 65 00

E-mail:

warsaw@afghanembassy.com.pl

Strona WWW:

www.afghanembassy.com.pl

Ambasador:

Vacant

Godziny otwarcia:

09.00-16.00

Ambasady Afganistanu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Afganistanu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Afganistanu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Afganistanu w Warszawie jest kierowana przez panią Vacant - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Afganistanu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Afganistanu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Afganistanu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Afganistanu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Afganistanu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Afganistanu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Afganistanu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Afganistanu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Afganistanu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Afganistanu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 885 54 10 lub e-mail warsaw@afghanembassy.com.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Afganistanu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Afganistanu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Afganistanu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 885 54 10 lub poprzez e-mail warsaw@afghanembassy.com.pl

 

Booking.com