Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze

Senegal Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Senegal . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Senegal. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Senegal.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze
Polish Embassy in Dakar, Senegal - Route des Almadies - Immeuble "Les Jardins des Almadies" - App. 4/A - B.P. 14419 - Peytavin - Dakar - Senegal

Numer telefonu:

(+221) 33 859 57 70

Faks:

(+221) 33 865 14 87

E-mail:

dakar.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.gov.pl/senegal/

Ambasador:

Margareta Kassangana

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Dakarze oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Senegal..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze jest kierowana przez panią Margareta Kassangana - Ambasador, Senegal

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Senegal

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Senegal dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Senegal i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+221) 33 859 57 70 lub e-mail dakar.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Senegal.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dakarze mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+221) 33 859 57 70 lub poprzez e-mail dakar.amb.sekretariat@msz.gov.pl