Senegal Flag

Ambasada Senegalu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Senegalu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Senegalu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Senegalu w Polska.

Ambasada Senegalu w Warszawie
Senegalese Embassy in Warsaw, Poland - ul. Janczarow, 2B - 02-959 Warsaw - Poland

Numer telefonu:

(+48) (22) 6516036

Faks:

(+48) (22) 6515617

E-mail:

ambasada.senegalu@gmail.com

Strona WWW:

www.ambasenegal-pl.com

Ambasador:

Mr Papa Diop

Godziny otwarcia:

Ambasady Senegalu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Senegalu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Senegalu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Senegalu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Papa Diop - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Senegalu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Senegalu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Senegalu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Senegalu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Senegalu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Senegalu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Senegalu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Senegalu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Senegalu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Senegalu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) (22) 6516036 lub e-mail ambasada.senegalu@gmail.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Senegalu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Senegalu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Senegalu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) (22) 6516036 lub poprzez e-mail ambasada.senegalu@gmail.com