Palestyna Flag

Ambasada Palestyny w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Palestyny w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Palestyny w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Palestyny w Polska.

Ambasada Palestyny w Warszawie
Palestinian Embassy in Warsaw, Poland ul. Staroscinska 1 m. 7 02-516 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 849 77 72

Faks:

(+48) 22 856 73 76

E-mail:

info@palestine.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Azmi Al-Daqqa

Godziny otwarcia:

09.00-15.00

Ambasady Palestyny - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Palestyny w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Palestyny zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Palestyny w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Azmi Al-Daqqa - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Palestyny wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Palestyny w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Palestyny konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Palestyny w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Palestyny i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Palestyny w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Palestyny w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Palestyny.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Palestyny - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Palestyny w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 849 77 72 lub e-mail info@palestine.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Palestyny w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Palestyny, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Palestyny w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 77 72 lub poprzez e-mail info@palestine.pl

 

Booking.com