Katar Flag

Ambasada Kataru w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Kataru w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Kataru w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Kataru w Polska.

Ambasada Kataru w Warszawie
Qatari Embassy in Warsaw, Poland UI. Ksiazeca 15 00-498 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 622 22 88 (+48) 22 622 88 88

Faks:

(+48) 22 622 55 66

E-mail:

qtrembassypl@yahoo.com

Strona WWW:

qatarembassy.pl

Ambasador:

Mr Hadi Nasser Mansour Khalil Al-Hajri

Godziny otwarcia:

09.00-15.00

Ambasady Kataru - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Kataru w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Kataru zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Kataru w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Hadi Nasser Mansour Khalil Al-Hajri - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Kataru wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Kataru w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Kataru konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Kataru w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Kataru i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Kataru w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Kataru w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Kataru.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Kataru - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Kataru w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 622 22 88 (+48) 22 622 88 88 lub e-mail qtrembassypl@yahoo.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Kataru w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Kataru, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Kataru w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 622 22 88 (+48) 22 622 88 88 lub poprzez e-mail qtrembassypl@yahoo.com