Kuba Flag

Ambasada Kuby w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Kuby w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Kuby w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Kuby w Polska.

Ambasada Kuby w Warszawie
Cuban Embassy in Warsaw, Poland Ul. Rejtana 15 M 8 02-516 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 848 17 15 (+48) 22 646 11 78

Faks:

(+48) 22 848 22 31

E-mail:

embacuba@medianet.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Juan Dagobero Castro Martinez

Godziny otwarcia:

08.30-15.30

Ambasady Kuby - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Kuby w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Kuby zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Kuby w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Juan Dagobero Castro Martinez - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Kuby wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Kuby w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Kuby konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Kuby w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Kuby i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Kuby w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Kuby w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Kuby.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Kuby - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Kuby w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 848 17 15 (+48) 22 646 11 78 lub e-mail embacuba@medianet.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Kuby w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Kuby, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Kuby w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 848 17 15 (+48) 22 646 11 78 lub poprzez e-mail embacuba@medianet.pl

 

Booking.com