Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam

Tanzania Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Tanzania . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Tanzania. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Tanzania.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam
Polish Embassy in Dar es Salaam, Tanzania 63 Aly Khan Road Upanga P.O. Box 2188 Dar es Salaam Tanzania

Numer telefonu:

(+255) (22) 211-52-71 (+255) (22) 266-75-01

Faks:

(+255) (22) 211-58-12 (+255) (22) 266-83-09

E-mail:

polamb@wingrouptz.com

Strona WWW:

Ambasador:

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Dar es Salaam oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Tanzania..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam jest kierowana przez panią - Ambasador, Tanzania

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Tanzania

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Tanzania dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Tanzania i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+255) (22) 211-52-71 (+255) (22) 266-75-01 lub e-mail polamb@wingrouptz.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Tanzania.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Dar es Salaam mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+255) (22) 211-52-71 (+255) (22) 266-75-01 lub poprzez e-mail polamb@wingrouptz.com

 

Booking.com