Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie

Pakistan Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Pakistan . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Pakistan. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Pakistan.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie
Polish Embassy in Islamabad, Pakistan Diplomatic Enclave II, Street 24, G-5/4 P. O. Box 1032 Islamabad Pakistan

Numer telefonu:

(+92) (51) 260 0845 / 4 / 6

Faks:

(+92) (51) 260 0852 / 3

E-mail:

islamabad.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

islamabad.msz.gov.pl

Ambasador:

Andrzej Ananicz

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Islamabadzie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Pakistan..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie jest kierowana przez panią Andrzej Ananicz - Ambasador, Pakistan

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Pakistan

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Pakistan dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Karachi lub Lahore

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Pakistan i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+92) (51) 260 0845 / 4 / 6 lub e-mail islamabad.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Pakistan.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Islamabadzie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+92) (51) 260 0845 / 4 / 6 lub poprzez e-mail islamabad.amb.sekretariat@msz.gov.pl