Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie

Libia Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Libia . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Libia. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Libia.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie
Polish Embassy in Tripoli, Libya 61 Sharia Ben Ashour Street Garden City P.O. Box 519 Tripoli Libya

Numer telefonu:

(+218) (21) 360 8569 (+218) (21) 361 5972

Faks:

(+218) (21) 361 5199

E-mail:

ambrp.trypolis@interia.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Trypolisie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Libia..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie jest kierowana przez panią - Ambasador, Libia

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Libia

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Libia dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Benghazi

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Libia i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+218) (21) 360 8569 (+218) (21) 361 5972 lub e-mail ambrp.trypolis@interia.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Libia.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Trypolisie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+218) (21) 360 8569 (+218) (21) 361 5972 lub poprzez e-mail ambrp.trypolis@interia.pl

 

Booking.com