Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City

Kuwejt Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kuwejt. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City
Polish Embassy in Kuwait City, Kuwait Al -Jabriya, Area No 8 Street No. 20, House No. 377 P.O. Box 5066, Safat 13501 Kuwait City Kuwait

Numer telefonu:

(+965) 2 5311 571 / 2

Faks:

(+965) 2 5311 576 / 8

E-mail:

polamba@qualitynet.net

Strona WWW:

www.polambakuw.gov.kw

Ambasador:

Kazimierz Romański

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Kuwejt City oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City jest kierowana przez panią Kazimierz Romański - Ambasador, Kuwejt

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kuwejt

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Kuwejt i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+965) 2 5311 571 / 2 lub e-mail polamba@qualitynet.net


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Kuwejt.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuwejt City mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+965) 2 5311 571 / 2 lub poprzez e-mail polamba@qualitynet.net

 

Booking.com