Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu

Korea Poludniowa Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Korea Poludniowa . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Korea Poludniowa. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Korea Poludniowa.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu
Polish Embassy in Seoul, Korea (Republic) 70, Sangan-dong, Jongno-Gu 110-190 Seoul Korea (Republic)

Numer telefonu:

(+82) (2) 723-9681

Faks:

(+82) (2) 723-9680

E-mail:

seul.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

seul.msz.gov.pl

Ambasador:

Krzyszof Ignacy Majka

Godziny otwarcia:

09.00-12.00 and 13.00-17.00

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Seulu oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Korea Poludniowa..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu jest kierowana przez panią Krzyszof Ignacy Majka - Ambasador, Korea Poludniowa

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Korea Poludniowa

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Korea Poludniowa dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Korea Poludniowa i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+82) (2) 723-9681 lub e-mail seul.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Korea Poludniowa.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Seulu mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+82) (2) 723-9681 lub poprzez e-mail seul.amb.sekretariat@msz.gov.pl