Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur

Malezja Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Malezja . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Malezja. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Malezja.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur
Polish Embassy in Kuala Lumpur, Malaysia No. 10, Lorong Damai 9, off Jalan Damai 55000 Kuala Lumpur Malaysia

Numer telefonu:

(+60) 3 2161 0780

Faks:

(+60) 3 2164 9924 (+60) 3 2161 0779

E-mail:

kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.kualalumpur.polemb.net

Ambasador:

Mr Adam Jelonek

Godziny otwarcia:

08.30-16.00

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Kuala Lumpur oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Malezja..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur jest kierowana przez panią Mr Adam Jelonek - Ambasador, Malezja

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Malezja

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Malezja dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: Kuching lub Penang

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Malezja i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+60) 3 2161 0780 lub e-mail kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Malezja.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Kuala Lumpur mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+60) 3 2161 0780 lub poprzez e-mail kualalumpur.amb.sekretariat@msz.gov.pl