Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas

Wenezuela Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Wenezuela . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Wenezuela. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Wenezuela.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas
Polish Embassy in Caracas, Venezuela Av. Nicolos Copornico Quinta Ambar, Sector Valle Arriba Las Mercedes Apartado Postal: 62.293 Caracas 1060-A Venezuela

Numer telefonu:

(+58) (212) 991 1641 / 6167

Faks:

(+58) (212) 992 2164

E-mail:

ambcarac@ambasada.org.ve konsul@ambasada.org.ve

Strona WWW:

www.ambasada.org.ve

Ambasador:

Mr Adam Skrybant

Godziny otwarcia:

08.00-16.00

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Caracas oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Wenezuela..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas jest kierowana przez panią Mr Adam Skrybant - Ambasador, Wenezuela

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Wenezuela

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Wenezuela dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Wenezuela i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+58) (212) 991 1641 / 6167 lub e-mail ambcarac@ambasada.org.ve konsul@ambasada.org.ve


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Wenezuela.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Caracas mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+58) (212) 991 1641 / 6167 lub poprzez e-mail ambcarac@ambasada.org.ve konsul@ambasada.org.ve