Kostaryka Flag

Ambasada Kostaryki w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Kostaryki w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Kostaryki w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Kostaryki w Polska.

Ambasada Kostaryki w Warszawie
Costa Rican Embassy in Warsaw, Poland Ul. Kubickiego 9 M.5 02-954 Warsaw Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 858 9112

Faks:

(+48) 22 858 9112 (+48) 22 642 7832

E-mail:

emcoripol@neostrada.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Mrs. Jachevet Weinsok Wolfowiez

Godziny otwarcia:

09.00-15.00

Ambasady Kostaryki - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Kostaryki w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Kostaryki zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Kostaryki w Warszawie jest kierowana przez panią Mrs. Jachevet Weinsok Wolfowiez - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Kostaryki wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Kostaryki w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Kostaryki konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Kostaryki w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Kostaryki i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Kostaryki w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Kostaryki w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Kostaryki.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Kostaryki - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Kostaryki w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 858 9112 lub e-mail emcoripol@neostrada.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Kostaryki w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Kostaryki, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Kostaryki w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 858 9112 lub poprzez e-mail emcoripol@neostrada.pl

 

Booking.com