Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Baku

Azerbejdzan Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Azerbejdzan . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Baku. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Azerbejdzan. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Azerbejdzan.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Baku
Polish Embassy in Baku, Azerbaijan Icheri Seher Kichik Gala Street 2 1000 Baku Azerbaijan

Numer telefonu:

(+994) (12) 492 01 14 (+994) (12) 497 52 81

Faks:

(+994) (12) 492 02 14

E-mail:

baku.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Strona WWW:

www.baku.polemb.net

Ambasador:

Mr Michal Labenda

Godziny otwarcia:

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Baku oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Azerbejdzan..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Baku jest kierowana przez panią Mr Michal Labenda - Ambasador, Azerbejdzan

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Azerbejdzan

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Baku?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Azerbejdzan dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Baku Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Azerbejdzan i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+994) (12) 492 01 14 (+994) (12) 497 52 81 lub e-mail baku.amb.sekretariat@msz.gov.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Baku oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Azerbejdzan.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Baku mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+994) (12) 492 01 14 (+994) (12) 497 52 81 lub poprzez e-mail baku.amb.sekretariat@msz.gov.pl