Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie

Jordan Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Jordan . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Jordan. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Jordan.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie
Polish Embassy in Amman, Jordan 3 Mahmoud Seif Al-Din Al-Irani Street Al-Tla Al-Sharqi Rabieh P.O. Box: 942050 Amman 11194 Jordan

Numer telefonu:

(+962) 6 5512593 / 4 (+962) 6 5512891

Faks:

(+962) 6 5512595

E-mail:

polemb@nol.com.jo

Strona WWW:

Ambasador:

Mr. Andrzej Biera

Godziny otwarcia:

Sun-Thu: 08.00-15.00q

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Ammanie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Jordan..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie jest kierowana przez panią Mr. Andrzej Biera - Ambasador, Jordan

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Jordan

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Jordan dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Jordan i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+962) 6 5512593 / 4 (+962) 6 5512891 lub e-mail polemb@nol.com.jo


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Jordan.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Ammanie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+962) 6 5512593 / 4 (+962) 6 5512891 lub poprzez e-mail polemb@nol.com.jo

 

Booking.com