Jemen Flag

Ambasada Jemenu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Jemenu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Jemenu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Jemenu w Polska.

Ambasada Jemenu w Warszawie
Yemeni Embassy in Warsaw, Poland ul. Krolewicza Jakuba 54 02-956 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 617 60 25 / 26

Faks:

(+48) 22 617 60 22

E-mail:

office@embassy-of-yemen.pl

Strona WWW:

www.embassy-of-yemen.pl

Ambasador:

Mr Mohamed Taher Mohamed Abdulmoghni

Godziny otwarcia:

Ambasady Jemenu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Jemenu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Jemenu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Jemenu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Mohamed Taher Mohamed Abdulmoghni - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Jemenu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Jemenu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Jemenu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Jemenu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Jemenu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Jemenu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Jemenu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Jemenu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Jemenu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Jemenu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 60 25 / 26 lub e-mail office@embassy-of-yemen.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Jemenu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Jemenu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Jemenu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 60 25 / 26 lub poprzez e-mail office@embassy-of-yemen.pl

 

Booking.com