Tunezja Flag

Ambasada Tunezji w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Tunezji w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Tunezji w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Tunezji w Polska.

Ambasada Tunezji w Warszawie
Tunisian Embassy in Warsaw, Poland ul. Myśliwiecka 14 00-459 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 628 63 30 (+48) 22 628 25 86

Faks:

(+48) 22 621 62 95

E-mail:

at.varsovie@ambtun.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Slim Ben Jaofar

Godziny otwarcia:

Mon-Fri: 09.00-16.00 Sat: 09.00-12.00

Ambasady Tunezji - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Tunezji w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Tunezji zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Tunezji w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Slim Ben Jaofar - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Tunezji wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Tunezji w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Tunezji konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Tunezji w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Tunezji i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Tunezji w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Tunezji w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Tunezji.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Tunezji - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Tunezji w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 628 63 30 (+48) 22 628 25 86 lub e-mail at.varsovie@ambtun.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Tunezji w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Tunezji, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Tunezji w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 628 63 30 (+48) 22 628 25 86 lub poprzez e-mail at.varsovie@ambtun.pl