Syria Flag

Ambasada Syrii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Syrii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Syrii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Syrii w Polska.

Ambasada Syrii w Warszawie
Embassy of Syria in Warsaw, Poland - Swieradowska 38A - 02-662 Warszawa - Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 849 14 56 & (+48) 22 848 48 09

Faks:

E-mail:

syrianembwarsaw@gmail.com

Strona WWW:

www.mofaex.gov.sy/warsaw-embassy/

Ambasador:

Mr Radwan Loutfi - Charge dAffaires a.i.

Godziny otwarcia:

Monday-Friday: 08:30-15:00

Ambasady Syrii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Syrii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Syrii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Syrii w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Radwan Loutfi - Charge dAffaires a.i., Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Syrii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Syrii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Syrii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Syrii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Syrii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Syrii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Syrii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Syrii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Syrii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Syrii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 849 14 56 & (+48) 22 848 48 09 lub e-mail syrianembwarsaw@gmail.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Syrii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Syrii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Syrii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 849 14 56 & (+48) 22 848 48 09 lub poprzez e-mail syrianembwarsaw@gmail.com

 

Booking.com