Nigeria Flag

Ambasada Nigeriiia w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Nigeriiia w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Nigeriiia w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Nigeriiia w Polska.

Ambasada Nigeriiia w Warszawie
Nigerian Embassy in Warsaw, Poland ul. Kosiarzy 22 B and C 02-953 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 651 53 05 (+48) 22 651 53 48

Faks:

(+48) 22 651 53 78

E-mail:

nigeria.warsaw@mfa.gov.ng

Strona WWW:

www.nigeriaembassy.pl

Ambasador:

Mr Samuel Wodi Jimba

Godziny otwarcia:

09.00-16.00

Ambasady Nigeriiia - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Nigeriiia w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Nigeriiia zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Nigeriiia w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Samuel Wodi Jimba - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Nigeriiia wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Nigeriiia w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Nigeriiia konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Nigeriiia w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Nigeriiia i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Nigeriiia w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Nigeriiia w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Nigeriiia.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Nigeriiia - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Nigeriiia w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 651 53 05 (+48) 22 651 53 48 lub e-mail nigeria.warsaw@mfa.gov.ng


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Nigeriiia w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Nigeriiia, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Nigeriiia w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 651 53 05 (+48) 22 651 53 48 lub poprzez e-mail nigeria.warsaw@mfa.gov.ng