Nowa Zelandia Flag

Ambasada Nowej Zelandii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Nowej Zelandii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Nowej Zelandii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Nowej Zelandii w Polska.

Ambasada Nowej Zelandii w Warszawie
New Zealand Embassy in Warsaw, Poland Al. Ujazdowskie 51 00-536 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 521 05 00

Faks:

(+48) 22 521 05 10

E-mail:

nzwsw@nzembassy.pl

Strona WWW:

www.nzembassy.com/poland

Ambasador:

Nik Kiddle, Charge dAffaires a.i.

Godziny otwarcia:

Ambasady Nowej Zelandii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Nowej Zelandii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Nowej Zelandii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Nowej Zelandii w Warszawie jest kierowana przez panią Nik Kiddle, Charge dAffaires a.i., Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Nowej Zelandii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Nowej Zelandii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Nowej Zelandii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Nowej Zelandii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Nowej Zelandii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Nowej Zelandii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Nowej Zelandii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Nowej Zelandii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Nowej Zelandii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Nowej Zelandii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 521 05 00 lub e-mail nzwsw@nzembassy.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Nowej Zelandii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Nowej Zelandii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Nowej Zelandii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 521 05 00 lub poprzez e-mail nzwsw@nzembassy.pl