Libia Flag

Ambasada Libii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Libii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Libii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Libii w Polska.

Ambasada Libii w Warszawie
Libyan Embassy in Warsaw, Poland - ul. Zolny 26/26 B 02-815 - Warszawa - Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 56 66 509 / (+48) 22 56 66 510

Faks:

(+48) 22 56 66 535

E-mail:

libyanambassy2012@gmail.com

Strona WWW:

www.ambasadalibii.home.pl

Ambasador:

Mr Nuri El Ghawi - Charge d'Affaires a.i.

Godziny otwarcia:

Mon-Fri: 09.00-15.00

Ambasady Libii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Libii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Libii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Libii w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Nuri El Ghawi - Charge d'Affaires a.i., Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Libii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Libii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Libii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Libii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Libii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Libii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Libii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Libii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Libii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Libii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 56 66 509 / (+48) 22 56 66 510 lub e-mail libyanambassy2012@gmail.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Libii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Libii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Libii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 56 66 509 / (+48) 22 56 66 510 lub poprzez e-mail libyanambassy2012@gmail.com