Liban Flag

Ambasada Libanu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Libanu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Libanu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Libanu w Polska.

Ambasada Libanu w Warszawie
Lebanese Embassy in Warsaw, Poland ul. Staroscinska 1 B m. 10-11 02-516 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 844 50 65 (+48) 22 646 35 46

Faks:

(+48) 22 646 00 30

E-mail:

embassy@lebanon.com.pl

Strona WWW:

www.lebanon.com.pl

Ambasador:

Ms Sonia Abou Azar, Charge dAffaires a.i.

Godziny otwarcia:

08.30-15.30

Ambasady Libanu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Libanu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Libanu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Libanu w Warszawie jest kierowana przez panią Ms Sonia Abou Azar, Charge dAffaires a.i., Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Libanu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Libanu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Libanu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Libanu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Libanu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Libanu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Libanu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Libanu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Libanu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Libanu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 844 50 65 (+48) 22 646 35 46 lub e-mail embassy@lebanon.com.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Libanu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Libanu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Libanu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 844 50 65 (+48) 22 646 35 46 lub poprzez e-mail embassy@lebanon.com.pl

 

Booking.com