Korea Poludniowa Flag

Ambasada Korei Południowej w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Korei Południowej w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Korei Południowej w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Korei Południowej w Polska.

Ambasada Korei Południowej w Warszawie
South Korean Embassy in Warsaw, Poland ul. Szwoleżerow 6 00-464 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 559 29 00

Faks:

(+48) 22 559 29 05

E-mail:

koremb_waw@mofat.go.kr

Strona WWW:

pol.mofat.go.kr

Ambasador:

Mr Young Sun Paek

Godziny otwarcia:

Ambasady Korei Południowej - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Korei Południowej w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Korei Południowej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Korei Południowej w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Young Sun Paek - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Korei Południowej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Korei Południowej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Korei Południowej konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Korei Południowej w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Korei Południowej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Korei Południowej w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Korei Południowej w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Korei Południowej.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Korei Południowej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Korei Południowej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 559 29 00 lub e-mail koremb_waw@mofat.go.kr


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Korei Południowej w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Korei Południowej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Korei Południowej w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 559 29 00 lub poprzez e-mail koremb_waw@mofat.go.kr