Korea Pólnocna Flag

Ambasada Korei Północnej w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Korei Północnej w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Korei Północnej w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Korei Północnej w Polska.

Ambasada Korei Północnej w Warszawie
North Korean Embassy in Warsaw, Poland ul. Bobrowiecka 1 A 00-728 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 840 58 13

Faks:

(+48) 22 840 57 10

E-mail:

korembpl@yahoo.com

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Kim Pyong Il

Godziny otwarcia:

09.00-12.00 and 13.00-17.00 Consular section: 09.00-12.00

Ambasady Korei Północnej - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Korei Północnej w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Korei Północnej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Korei Północnej w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Kim Pyong Il - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Korei Północnej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Korei Północnej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Korei Północnej konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Korei Północnej w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Korei Północnej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Korei Północnej w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Korei Północnej w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Korei Północnej.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Korei Północnej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Korei Północnej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 840 58 13 lub e-mail korembpl@yahoo.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Korei Północnej w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Korei Północnej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Korei Północnej w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 840 58 13 lub poprzez e-mail korembpl@yahoo.com