Iran Flag

Ambasada Iranu w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Iranu w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Iranu w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Iranu w Polska.

Ambasada Iranu w Warszawie
Iranian Embassy in Warsaw, Poland ul. Krolowej Aldony 22 03-928 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 617 15 85 (+48) 22 617 42 93

Faks:

(+48) 22 617 84 52

E-mail:

secretary@iranemb.pl

Strona WWW:

www.iranemb.pl

Ambasador:

Mr Samad Ali Lakizadeh

Godziny otwarcia:

Ambasady Iranu - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Iranu w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Iranu zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Iranu w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Samad Ali Lakizadeh - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Iranu wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Iranu w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Iranu konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Iranu w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Iranu i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Iranu w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Iranu w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Iranu.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Iranu - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Iranu w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 15 85 (+48) 22 617 42 93 lub e-mail secretary@iranemb.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Iranu w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Iranu, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Iranu w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 15 85 (+48) 22 617 42 93 lub poprzez e-mail secretary@iranemb.pl