Demokratyczna Republika Konga Flag

Ambasada Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Polska.

Ambasada Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie
Embassy of Congo (Democratic Republic) in Warsaw, Poland - Bogatki 3 - 02-837 Warszawa - Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 400 03 93

Faks:

(+48) 22 416 14 97

E-mail:

ambardcvarsovie@yahoo.fr

Strona WWW:

www.ambassaderdcpologne.com

Ambasador:

Mrs Clementine Shakembo Kamanga

Godziny otwarcia:

Monday-Friday: 09:30-15:30

Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Republiki Konga (Demokratyczna Republika) zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie jest kierowana przez panią Mrs Clementine Shakembo Kamanga - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Republiki Konga (Demokratyczna Republika) wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Republiki Konga (Demokratyczna Republika) konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Republiki Konga (Demokratyczna Republika) i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika).

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Republiki Konga (Demokratyczna Republika) - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 400 03 93 lub e-mail ambardcvarsovie@yahoo.fr


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Republiki Konga (Demokratyczna Republika), jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Republiki Konga (Demokratyczna Republika) w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 400 03 93 lub poprzez e-mail ambardcvarsovie@yahoo.fr