Angola Flag

Ambasada Angoli w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Angoli w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Angoli w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Angoli w Polska.

Ambasada Angoli w Warszawie
Angolan Embassy in Warsaw, Poland - Urodzajna 12 - 00-001 Warszawa - Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 844 09 94
(+48) 22 844 09 83

Faks:

(+48) 22 844 09 85

E-mail:

recepcjaambang@gmail.com

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Domingos Culolo

Godziny otwarcia:

Embassy: 09.00-15.30Consulate: 10.00-14.00

Ambasady Angoli - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Angoli w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Angoli zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Angoli w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Domingos Culolo - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Angoli wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Angoli w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Angoli konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Angoli w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Angoli i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Angoli w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Angoli w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Angoli.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Angoli - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Angoli w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 844 09 94
(+48) 22 844 09 83 lub e-mail recepcjaambang@gmail.com


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Angoli w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Angoli, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Angoli w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 844 09 94
(+48) 22 844 09 83 lub poprzez e-mail recepcjaambang@gmail.com

 

Booking.com