Algieria Flag

Ambasada Algierii w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Algierii w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Algierii w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Algierii w Polska.

Ambasada Algierii w Warszawie
Algerian Embassy in Warsaw, Poland ul. Dabrowiecka 21 03-932 Warszawa Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 617 58 55 (+48) 22 617 59 31

Faks:

(+48) 22 616 00 81

E-mail:

ambalggovdz@zigzag.pl

Strona WWW:

Ambasador:

Mr Abdelkader Khemri

Godziny otwarcia:

09.00-16.00

Ambasady Algierii - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Algierii w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Algierii zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Algierii w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Abdelkader Khemri - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Algierii wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Algierii w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Algierii konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Algierii w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Algierii i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Algierii w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Algierii w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Algierii.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Algierii - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Algierii w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 58 55 (+48) 22 617 59 31 lub e-mail ambalggovdz@zigzag.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Algierii w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Algierii, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Algierii w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 58 55 (+48) 22 617 59 31 lub poprzez e-mail ambalggovdz@zigzag.pl

 

Booking.com