Irak Flag

Ambasada Iraku w Warszawie

Polska Flag

Placówka dyplomatyczna Iraku w Polska . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Iraku w Warszawie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Polska. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Iraku w Polska.

Ambasada Iraku w Warszawie
Iraqi Embassy in Warsaw - ul. Doobrowiecka 9 A - 03-932 Warsaw - Poland

Numer telefonu:

(+48) 22 617 4911 and (+48) 22 617 5773

Faks:

(+48) 22 617 7065

E-mail:

iraqembassy@ambasadairaku.com.pl

Strona WWW:

http://mofamission.gov.iq/en/PolandWa

Ambasador:

Mr Asaad Sultan Hachem Abogulal

Godziny otwarcia:

09.00-15.00

Ambasady Iraku - pełni funkcję w Warszawie oraz promuje interesy Iraku w Polska..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Iraku zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Iraku w Warszawie jest kierowana przez panią Mr Asaad Sultan Hachem Abogulal - Ambasador, Polska

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Iraku wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Iraku w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Iraku konsulaty w Polska

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Iraku w Warszawie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Iraku i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Iraku w Polska dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Iraku w Warszawie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Iraku.

Ubezpieczenie turystyczne w Polska i Iraku - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Iraku w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+48) 22 617 4911 and (+48) 22 617 5773 lub e-mail iraqembassy@ambasadairaku.com.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Iraku w Warszawie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Iraku, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Polska.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Iraku w Warszawie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+48) 22 617 4911 and (+48) 22 617 5773 lub poprzez e-mail iraqembassy@ambasadairaku.com.pl

 

Booking.com