Polska Flag

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie

Kuba Flag

Placówka dyplomatyczna Rzeczypospolitej Polskiej w Kuba . Na tej stronie znajdą Państwo informacje o danych kontaktowych Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie. Dana Ambasada nie jest jedyną placówką dyplomatyczną w Kuba. Z tej strony mogą Państwo również przejść do każdego innego Konsulatu Rzeczypospolitej Polskiej w Kuba.

Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie
Polish Embassy in Havana, Cuba Calle G No.452 esq. a 19 Vedado Havana Cuba

Numer telefonu:

(+53) (7) 833-24-39 / 40

Faks:

(+53) (7) 833-24-42

E-mail:

havpolemb@ct.futuro.pl

Strona WWW:

www.embajadapolonia.cu

Ambasador:

Mr Tomasz Turowski

Godziny otwarcia:

09.00-15.00

Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej - pełni funkcję w Hawanie oraz promuje interesy Rzeczypospolitej Polskiej w Kuba..

Ambasada odgrywa również ważną rolę w rozwoju, sprawach kulturalnych oraz kontaktach z lokalną prasą.

Działalność wszystkich Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej zazwyczaj koordynowana jest przez Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie jest kierowana przez panią Mr Tomasz Turowski - Ambasador, Kuba

Godziny otwarcia

Uwaga: Godziny otwarcia Ambasady mogą się nieoczekiwanie zmienić.

Powołanie Konsulatu

Obecnie wiele Ambasad Rzeczypospolitej Polskiej wymaga umówienia się przed dokonaniem wizyty.

W większości przypadków można umówić się poprzez stronę internetową Ambasady.

Na oficjalnej stronie internetowej ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Wiedniu znajdą Państwo informacje na temat godzin otwarcia oraz informacje jak zarezerwować termin spotkania.

Rzeczypospolitej Polskiej konsulaty w Kuba

Czy naprawdę potrzebują Państwo wizyty w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie?

Wiele Konsulaty świadczy te same usługi, które można uzyskać w ambasadzie. Jeśli Państwa ambasada znajduje się daleko warto dowiedzieć się czy najbliższy Konsulat Rzeczypospolitej Polskiej i może świadczyś Państwu potrzebne usługi. Dla Państwa wygody wymieniamy wszystkie Konsulaty Rzeczypospolitej Polskiej w Kuba dla Twojej wygody. Aby zobaczyć dane kontaktowe najbliższego konsulatu proszę kliknąć na najbliższe Państwu miasto na poniższej liście: Konsulat w: (Brak konsulatów w tym kraju).

Znajdź Hotel blisko Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie Jeżeli muszą Państwo podróżować z daleka do Wiednia lub muszą wrócić do ambasady następnego dnia mogą Państwo zatrzymać się na noc w hotelu lub pensjonacie w pobliżu Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej.

Ubezpieczenie turystyczne w Kuba i Rzeczypospolitej Polskiej - Kiedy ubiegają się Państwo o wizę wiele ambasad wymaga okazania dowódu ważnego ubezpieczenia w podróży.

Ubezpieczenie w podróży do wniosku wizowego w ambasadzie musi spełniać surowe wymagania. Prosimy prawdzić stronę Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w celu zapoznania się z tymi wymaganiami lub skontaktować się z działem wiz bezpośrednio przez telefon (+53) (7) 833-24-39 / 40 lub e-mail havpolemb@ct.futuro.pl


Usługi konsularne - Dział konsularny w Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie oferuje Państwu pomoc konsularną. Dział konsularny oferuje usługi lokalnym mieszkańcom, którzy chcą odwiedzić Rzeczypospolitej Polskiej, jak i obywatelom innych krajów przebywających w Kuba.

Usługi obejmują wnioski wizowe, odnowienia paszportowe, rejestracji małżeństwa, legalizacji dokumentów, narodzin dziecka i innych. Kontakt z działem konsularnym Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Hawanie mogą Państwo nawiązać bezpośrednio telefonicznie pod numerem (+53) (7) 833-24-39 / 40 lub poprzez e-mail havpolemb@ct.futuro.pl

 

Booking.com